Chair:

Mr Kees Schillemans
Allen & Overy LLP
Postbus 75440
1077 AB Amsterdam
tel. 020 - 674 1649
E-mail: kees.schillemans@allenovery.com

Secretary:

Mr Joost Fanoy
BarentsKrans N.V.
Postbus 30457
2500 GL Den Haag
tel. 070 - 376 0750
E-mail: joost.fanoy@barentskrans.nl

Treasurer:

Mr. Matthijs Visser
RBB Economics
Lange Houtstraat 37 – 39
2511 CV Den Haag
tel. 070 - 302 3060
E-mail: matthijs.visser@rbbecon.com

 

 

 

 

Board Members:

 

 

Mw Mr Corene van Bronkhorst
Unilever Nederland Holdings B.V.
Postbus 160
3000 AD Rotterdam
tel. 010 - 4395074
E-mail: corene-van.bronkhorst@unilever.com

Mw Mr Gera van Duijvenvoorde
Advocaat KPN N.V.
bijzonder hoogleraar bij eLaw, Faculteit Rechtsgeleerdheid,
Universiteit Leiden
Postbus 30.000

Maanplein 55, TP 5, zesde verdieping
2500 GA Den Haag
tel. 06 - 20 499 731
E-mail: gera.vanduijvenvoorde@kpn.com
E-mail: g.p.van.duijvenvoorde@law.leidenuniv.nl

Mr Rein Wesseling
Stibbe N.V.
Postbus 75640
1070 AP Amsterdam
tel. 020 - 546 0307
E-mail: rein.wesseling@stibbe.com

 

 

 

Mw Mr Esther Mollen
Autoriteit Consument & Markt
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
tel. 070 - 722 2313
E-mail: esther.mollen@acm.nl

Mr Ewoud Sakkers
Europese Commissie
Wetstraat 200
1049 Brussel, België
tel. 00-32-2-296 6352
E-mail: ewoud.sakkers@ec.europa.eu

 

 

 

 

Over VvM Contacteer ons Bestuur About VvM Contact us Board